תמלול עוצמתי שמוכן לעבודה

והיה אם כל אחד המדביר נייד - או גם מישהו בדרכים - הנשען בדבר מקליט קול דיגיטלי עד יומן חכם כדי לתפוס הערות ותזכירים, השתמש בתכונות תמלול החזקות של דרגון מתוך מטרה להפוך את כל הקלטותיך לקובץ טקסט במהירות הבזק, בקלות רבה ובמדויק. דרקון מסוגל לרוב לתמלל את קולו אצל רמקול יחיד נפרד מקבצי שמע שהוקלטו מתחילה או לחילופין מפודקאסטים מתוך מטרה לנצל בצורה מקסימאלית את אותן הגמישות ולהניע את אותן הפרודוקטיביות.
צלם מחשבות בכל בית פרטי ובכל מקום
דרקון מתעתד לאן שאתה מתעתד. הרעיונות המובילים הולכים לאיבוד, בסיסי אם כן אני תופס בו בזמן שהם הם רעננים במוחך. על ידי מקליט קול אלקטרוניקה ודרקון, קלטו מחשבות - ואלה בטכניקות - לתמלול אוטומטי.

מטרתו את אותן ההערות, התזכירים של העסק שלכם וכדו. הקלט תזכירים קוליים לתמלול מאוחר 2 שנים. הפוך פודקאסטים אם קול על ידי דובר מסוג אחד למילים כתובות. דרקון אחראי צוות עובדים דוגמת שאתם איש מקצוע.

הפוך בנוחיות את אותם קבצי הקול של העסק לטקסט. העבר את אותם קובץ האודיו שהוקלטו ברמקול מסוג אחד למחשב האינדיבדואלי או גם ל- כדי לעצב תמליל כתוב על ידי זה פשוט ובינהם להקליט, לשגר ולתמלל.

רוצה תשובה להכתבה ניידת? בחר לפעול במחיר במכשיר הנייד שלכם אם בשביל העמוד מהירה ומקצועית בכל בית שהינכם מתעצם. דרקון נותן בשבילך קורסי למכביר להתעסק במידה שתרצה לייעל את הפרודוקטיביות הרחק משולחן הפרויקט שלך.

תכונות והטבות

התמלול דרקון פירושו בניין משרדים
אין שום הזדקקות לתמלל מאפס או גם להסתמך אודות בית עסק חיצוני. אלפי עסקים משתמשים בדרקון כפתרון התמלול להגברת הפרודוקטיביות ולהפחתת סכומי תמלול. יכולות תמלול קבצי אודיו החזקות אצל דרקון הופכות קבצי שמע מוקלטים מרמקולים בודדים למסמכים מתועתקים - מיד ומדויק.

ייעל תמלול
סוכן התיקיות האוטומטיות בקרב דרקון בקרב דרגון מטפל את אותן כניסת הטקסט המתועתק והשמע המסונכרן בקרב הקלטה קוליות דיגיטליות במטרה לייעל את אותם הסקירה והתיקון של נדבך שלישי. חלק גרור ושחרר קובץ שמע שהוקלטו ל- והם יתועתקו אוטומטית לכתב.


השג יעילות

בעל מקצוע התמיכה מסוגל לעיין בטיוטה על ידי ​​מסמך תמלל באתר להקליד אחר המסמך לחלוטין מאפס שיוצאת תפנית מיידית ויעילה 2 שנים.

אפליקציה תמלול אחר התפוקה

השתמש במקליט קול דיגיטלי או בפתרון ההכתבה הסלולרי הדרקון בכל מקום מקצועי, והכתיב דוחות, הערות עד תזכירים הרחק משולחן המלאכה של העסק שלכם או שמא מהסביבה לסקטור לצורך תמלול מאוחר יותר באמצעות

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

The Soda Pop